Dveře ke štěstí se otevírají zevnitř.

Ceník a podmínky

Ceník a podmínky terapie:

Nejsme vázány smlouvou se zdravotní pojišťovnou, proto cena poradenství nebo terapie pro Vás je 1000 Kč / 50-55 min, v případě dlouhodobé spolupráce je možné individuálně dojednat slevu. Platbu prosím uhraďte vždy na konci sezení. Komplexní psychologické vyšetření dítěte realizujeme za cenu 5000-6000 Kč. Cena záleží na délce vyšetření dítěte a na tom, zda je v ní obsažena i písemná zpráva z psychologického vyšetření. 

Vyhotovení zprávy ze spolupráce:  Zprávy píšeme pouze při delší spolupráci s dítětem ( víc než 5 schůzek). Zpráva je zpoplatněna cenou 800 Kč/ A4, případně dle domluvy. 

Při změně či zrušení termínu, potřebujeme abyste nám dal(a) vědět minimálně 24 hodin předem telefonicky, či pomocí sms. Pokud zrušíte sezení v den, kdy se má konzultace uskutečnit, budeme po Vás požadovat uhrazení  ½ ceny. Pokud se na domluvený termín neomluvíte, ani nedostavíte, naše spolupráce může dále pokračovat jen po uhrazení celé částky za zrušenou konzultaci.

Výhodou terapie za přímou úhradu je, že:

  • nepotřebujete doporučení od Vašeho praktického lékaře nebo psychiatra
  • nemusíte čekat dlouhou dobu na objednání konzultace
  • četnost setkávání není limitována požadavky pojišťovny, a obvykle bývá 1krát týdně, 1krát za 14 dní, záleží na oboustranné domluvě
  • údaje o Vás nejsou nikomu předávány, není o Vás vedena dokumentace u zdravotní pojišťovny
  • menší byrokratická zátěž přispívá k tomu, že se můžeme věnovat více Vám a tématu, s kterým přicházíte